Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 22.05.2020 12:47
MS Flight Simulator 2020
997V

Microsoft Flight Simulator na nowych materiałach

Autorzy Microsoft Flight Simulator opublikowali kolejny raport z testów wczesnej wersji swojej gry lotniczej.

Jak zwykle aktualizacja z procesu produkcyjnego i z testów wersji alfa została okraszona zrzutami ekranowymi, wykonanymi przez wybranych graczy. W naszej galerii czekają na was screenshoty z Microsoft Flight Simulator.

Prace nad Microsoft Flight Simulator postępują wg deweloperów w dobrym tempie i nie zostały zakłócone przez wymóg pracy zdalnej, w związku z pandemią koronawirusa.

Twórcy ogłosili, że 28 maja opublikują 8 epizod IFR i, że nadciąga kolejny patch wersji alfa. Dzięki niemu osoby testujące obecnie Microsoft Flight Simulator doczekają się szeregu wyczekiwanych i zgłaszanych zmian. W przyszłym tygodniu mamy poznać dokładny termin publikacji patcha. Deweloperzy zapewniają przy okazji, że rozesłano więcej zaproszeń do uczestniczenia w testach gry.

Microsoft Flight Simulator ma trafić na rynek pecetowy jeszcze w 2020 roku. W późniejszym terminie (prawdopodobnie w 2021 roku) gra uderzy również na Xbox One. Warto przy okazji zerknąć również na porównanie prawdziwych pejzaży z ujęciami z gry.

Tagi: Asobo Studio Microsoft Flight Simulator Xbox Game Studios