Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 25.05.2020 10:58
Metal Max Xeno Reborn
547V

Metal Max Xeno Reborn znów opóźnione. Ujawniono pierwszy gameplay

Metal Max Xeno Reborn nie ma specjalnego szczęścia do procesu produkcyjnego. Okazuje się, że japoński tytuł znów został opóźniony.

Metal Max Xeno Reborn miało trafić na rynek 9 lipca Wiemy już, że to nieaktualny termin. Wydawca Metal Max Xeno Reborn zapowiedział, że premiera odbędzie się dopiero 10 września 2020 r..

Co najważniejsze - na osłodę Kadokawa Games ujawniła pierwszy gameplay z Metal Max Xeno Reborn, które zmierza na PS4 i Switch.

Przypominam, że Metal Max Xeno Reborn to wzbogacona gameplayowo i graficznie wersja gry wydanej w 2018 roku na PS4 i PS Vita. Jak widać na ujawnionej rozgrywce, deweloperzy dopieścili tekstury i oświetlenie względem wydania z Vity. Doczekaliśmy się też nowych modeli 3D dla bohaterów. Nie czarujmy się jednak - mamy tu do czynienia nadal z bardzo prostą wizualnie produkcją. Jej pierwotne wydanie doczekało się angielskiej wersji językowej i wydania w Europie/USA, więc liczymy, że tak samo stanie się z Metal Max Xeno Reborn. Póki co potwierdzono tylko premierę w Japonii.

Warto też przypomnieć, że prowadzone są obecnie prace nad sequelem Metal Max Xeno. Póki co ujawniono jednak tylko kilka grafik koncepcyjnych z tej produkcji.

Tagi: Kadokawa kadokawa games Metal Max Xeno: Reborn