Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 24.05.2020 11:30
nioh 2 plany na przyszlosc
896V

NiOh. Reżyser zdradza, gdzie chciałby przenieść fabułę w trzeciej części

Najnowszy projekt od Team Ninja okazał się ogromnym hitem- zarówno pod kątem sprzedażowym, jak i ocen od krytyków. Twórcy nie ukrywają radości w związku z takim stanem rzeczy. 

Nioh 2 został świetnie przyjęty i zbiera pochwały ze wszystkich stron. Gra świetnie kontynuuje założenia pierwotnej odsłony, rozwijając to, co było dobre i poprawiając złe aspekty. Bez wątpienia jest to jedna z ciekawszych pozycji pierwszego kwartału bieżącego roku. 

Wszystko potwierdzają także wyniki sprzedażowe, albowiem swoją kopię gry nabyło już ponad milion graczy. Świetny wynik, który jasno obrazuje powód, dla którego Team Ninja stale rozwija swoją produkcję. Kilka dni temu otrzymaliśmy masę nowości, wśród których znalazły się choćbu zupełnie nowe misje oraz długo wyczekiwany tryb fotograficzny! 

Ciekawej wypowiedzi udzielił Fumihiko Yasuda podczas swojego panelu na Momoconie. Zapytano go, gdzie widziałby kontynuację serii NiOh. Jego odpowiedź wskazywała jasno, że dwa potencjalne kierunki to Europa i Chiny w okresie Trzech Królestw. Pan Yasuda zdradził, że bardzo interesujące mogłoby być umieszczenie wszystkiego w Irlandii, w kulturze Celtów

Na zakończenie wspomniał także o ogromnej radości, jaką wywołuje u niego sukces Nioh 2, który wypadł świetnie, szczególnie w tak trudnym okresie. Bardzo cieszy go ogromna liczba graczy, którzy dążą do skompletowania gry i zbierają w niej trofea.

Źródło: https://twinfinite.net/2020/05/nioh-2-director-settings-success/

Tagi: Koei Tecmo Nioh 2 Team Ninja