Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 17.05.2020 15:33
Nioh 2 Patch 1.09
1026V

Nioh 2 zakupiło już 1 milion graczy! Twórcy świętują wynik nową aktualizacją gry

Pierwszy Nioh przekroczył wszelkie oczekiwania i wyrósł na jeden z największych hitów 2017 roku, rozchodząc się do dziś w ponad 3 milionach kopii. Sequel okazuje się być jeszcze lepszy i wykręca świetne wyniki.

Druga odsłona hitu Team Ninja ukazała się na rynku zaledwie nieco ponad dwa miesiące temu i zebrała naprawdę rewelacyjne noty pokazując, że nie tylko From Software ma licencje na dobre Soulsy. 

Wojtek dał grze w naszej recenzji bardzo mocną "dziewiątkę", co ogólnie wpisywało się w średnią ocen serwowanych przez światowych recenzentów. Teraz po tak krótkim czasie deweloperzy pochwalili się, że Nioh 2 zakupiło już ponad 1 milion graczy! Niestety jest to wynik teoretycznie gorszy od "jedynki", bo ta zebrała taką bazę graczy po 2 tygodniach, ale musimy brać pod uwagę panujący obecnie kryzys i pandemię koronawirusa.

Z tej okazji Team Ninja ogłosiło, że niebawem na serwerach wyląduje aktualizacja 1.09 z takimi atrakcjami jak między innymi Photo Mode. A Wy już zagraliście w drugiego Nioha?

Źródło: https://www.dualshockers.com/nioh-2-1-million-copies-sold-new-dlc-photo-mode-missions/

Tagi: Koei Tecmo Nioh 2 Team Ninja