Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 23.05.2020 10:45
Star Citizen za darmo
858V

Star Citizen z darmowym tygodniem! Wszyscy mogą sprawdzić największy kosmiczny projekt w historii gier

Twórcy Cloud Imperium Games postanowili zrobić niespodziankę wszystkim, którzy wciąż wahają się przed zakupem ich kolosalnego projektu. Grę przez najbliższe dni można sprawdzić zupełnie za darmo! 

Star Citizen to fenomen zbiórek internetowych. Ekipa twórców uzbierała już prawie trzysta milionów dolarów od fundatorów, którzy tłumnie wyczekują świetnie zapowiadanego projektu o kosmicznych przygodach. Gra jest bez wątpienia niesamowitym przedsięwzięciem i ogromnym smaczkiem dla wszystkich fanów produkcji science fiction. 

Niestety znajduje się w fazie tworzenia od wielu lat, a o jej skończeniu wiadomo na te moment tyle, co nic. Co rusz dostajemy nowe aktualizacje, albowiem twórcy zdają sobie sprawę, że muszą "spowiadać się" z tego, na co idą grube miliony, które przesyłane są przez graczy z całego świata (przy pomocy takich materiałów, jak choćby ten). 

Jeśli sami chcecie sprawdzić, o co tyle szumu i czy rzeczywiście warto się zainteresować, to właśnie wystartował Invictus Launch Week, podczas którego wszyscy mają możliwość sprawdzenia gry od Cloud Imperium Games zupełnie za darmo! Nie jest to bynajmniej rocznica wydania gry ani nic podobnego. Zwykła okazja, by przekonać się, co w trawie piszczy. Wystarczy tylko założyć konto w tym miejscu, a następnie pobrać klient gry. 

Zamierzacie skorzystać z darmowego okresu? A może systematycznie obserwujecie rozwój projektu i należycie do grona fundatorów? Bez wątpienia jest to ambitny projekt, ale niepozbawiony kontrowersji, więc jestem ciekaw Waszych opinii.

Źródło: https://twinfinite.net/2020/05/star-citizen-free-fly-2/

Tagi: Cloud Imperium Games Star Citizen