Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.05.2020 21:22
black ops promocja
2624V

Gry na PS4, Xboksa One, PC i sprzęt w Weekendowej Promocji. Produkcje od 29 zł

Dobrych gier nigdy za wiele, a najnowsza Weekendowa Promocja pozwala sięgnąć po kilka ciekawych tytułów. Na liście znalazł się między innymi For Honor i produkcję Ubisoftu zgarniecie już za zaledwie 29 zł. Sprawdźcie pełne zestawienie.

RTV Euro AGD zaprasza graczy na kolejną weekendową wyprzedaż, w której znajdziecie między innymi Call of Duty: Black Ops IV w wersji na Xboksa One za zaledwie 59 zł. Patrząc na sytuację z grami Activision, które zawsze trzymają cenę, to niektórzy mogą skusić się na taką ofertę.

Nieźle także wypada wspomniany For Honor, ponieważ wielką pozycję Ubisoftu kupicie już za zaledwie 29 zł. Niektórzy pewnie zgarnęli darmową edycję z Epic Games, ale jeśli preferujecie pudełka i akurat nie mieliście okazji skorzystać z propozycji – warto!

DOOM Eternal wciąż trzyma cenę, ale jeśli szukacie gry z górnej półki, która zapewni dobre 15 godzin rozgrywki, to nie powinniście się zastanawiać. To dla mnie wciąż jeden z najlepszych tytułów tego roku. Przeczytajcie recenzję.

Pamiętajcie jednocześnie, że najlepsze dopiero przed nami, ponieważ w poniedziałek wystartuje wielka promocja PlayStation. Sony zapewni kilka gier w bardzo dobrych cenach.

Gry na PS4, Xboksa One, PC i sprzęt w Weekendowej Promocji

Gry w promocji 

Sprzęt w promocji

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/lepiej-jak-jest-weekend-w-rtv-euro-agd-22-05-promocje-na-gry-oraz-akcesoria-gamingowe/

Tagi: pc promocja ps4 Weekendowa promocja Xbox One