Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.05.2020 20:03
Outriders  People Can Fly
283V

Outriders będzie systematycznie prezentowany. Twórcy zapowiadają kolejny pokaz

People Can Fly powinno właśnie kończyć prace nad swoim nowym IP. Outriders zmierza na rynek w 2020 roku, więc deweloperzy chcą przygotować graczy na tę wielką premierę. Studio zapowiedziało nowy pokaz produkcji.

Outriders to zupełnie nowa marka rodzimego People Can Fly. Studio odpowiedzialne za takie IP jak Painkiller, Gears of War oraz Bulletstorm współpracuje teraz ze Square Enix i deweloperzy podkreślają, że rozwijają swój największy i najbardziej ambitny projekt.

W Outriders miał już okazję zagrać Roger, który podzielił się z naszą społecznością swoimi wrażeniamisprawdźcie też nasz gameplay. Możecie mieć jednak pewność, że to dopiero początek promocji, ponieważ autorzy chcą systematycznie spotykać się z graczami i opowiadać im o nowej marce. Comiesięczne wydarzenia przybliżą fanom strzelania pozycję i pozwolą przygotować się na premierę.

Pierwsze show odbędzie się już 28 maja (18:00) i w trakcie pokazu zobaczymy nowe lokacje, kolejnych wrogów, ale autorzy nie zapomną także o broniach czy też sprzęcie. Będzie to na pewno dobra okazja, by spojrzeć na czysty gameplay.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Outriders People Can Fly Square Enix