Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 22.05.2020 10:29
Just Die Already
621V

Just Die Already od autora Goat Simulator na pierwszym zwiastunie. Zwariowane walki emerytów

Główny projektant Goat Simulator jakiś czas temu odłączył się od studia Coffe Stain i rozpoczął działalaność na własną rękę. Efektem jego starań jest Just Die Already.

Just Die Already to tytuł, który kojarzy się ze zwariowanym "Symulatorem Kozy" - to produkcja bazująca przede wszystkim na zabawie z fizyką wirtualnego świata. To gra, w której (prawie)wszystko jest możliwe (np. bieganie odciętymi nogami).

W Just Die Already wcielamy się w emeryta, żyjącego w niedalekiej przyszłości. Jak opisują deweloperzy, w świecie gry załamał się system emerytalny i nikt nie finansuje regularnych wypłat dla seniorów. W takiej sytuacji każdy starzec musi sam zadbać o swoje przetrwanie i rozpoczyna się brutalna, uliczna walka.

Just Die Already, tworzone przez studio DoubleMoose, trafi na rynek w połowie 2020 roku. Póki co zapowiedziano tylko wydanie gry na PC. Przed premierą na Steam zostanie opublikowana wersja demonstracyjna. Tytuł obsłuży kooperację dla 4 osób.

Opis najważniejszych atrakcji Just Die Already:

    STARY, ALE JARY
    Wcielisz się w starszą osobę. Wściekłą, delikatną, biedną i nienawidzącą świata – kto mógł przypuszczać, że spełni się Twoje marzenie? Wreszcie masz coś wspólnego z dziadkami.
    POŁAMANIA NÓG
    Poznaj uciechy związane z podeszłym wiekiem i delikatnym organizmem – wszystko może Cię zniszczyć, a Ty możesz zniszczyć wszystko.
    NIE PRÓBUJ TEGO W DOMU (SPOKOJNEJ STAROŚCI)
    Wykonuj niebezpieczne wyzwania i szukaj odpowiedzi. Czy można wystrzelić się z katapulty? Czy przeżyjesz utratę głowy, którą następnie komuś przywalisz?
    JEDEN CEL: EMERYTURA!
    Otrzymuj nagrody, wykonując niebezpieczne wyzwania. Twój cel? Dostać się do przyzwoitego domu spokojnej starości. Jedna rada: postaraj się przetrwać w jednym kawałku…
    WIELOOSOBOWA PIASKOWNICA
    Graj w pojedynkę lub w trybie wieloosobowym dla maksymalnie 4 graczy. Wspólnie wykonujcie wyzwania lub wyrywajcie sobie kończyny, radując się powstałym chaosem!
    ZESTARZEJ SIĘ. DWA RAZY.
    Wcielisz się w starszą osobę. Dobrze, że napisaliśmy to dwa razy.
    NIESKRĘPOWANA INTERAKCJA
    Pstrągi, trampoliny, spluwy, kable, fajerwerki, wyrzutnie rakiet, siekiery, puzony i plecaki odrzutowe to tylko kilka z wielu przedmiotów, którymi możesz ranić i okaleczać.
    OBUDŹ W SOBIE BOOMERA
    Dziesiątkuj populacje milenialsów i zoomerów (wieczna olewka dla Pokolenia X). NPC-e reagują w zależności od wieku – jedni śmieją się i klaszczą, a inni wieją w popłochu.
    GRA TAK SZALONA JAK TY
    Miasto pełne jest szczegółów, tajemnic i ukrytych świeżek, które zachęcają do skrupulatnej eksploracji i dziwacznych eksperymentów.
    STARSZA. OSOBA.
    To już ostatni raz, serio.

Tagi: