Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 21.05.2020 10:45
Tenet
1290V

TENET na teaserze. Nowy film twórcy Interstellar i Incepcji

Najnowszy film Christophera Nolana szykuje się do premiery w tym roku. W najbliższych dniach mamy poznać dokładny termin jego premiery.

Twórca wspaniałego "Interstellar i "Incepcji" przygotował dla nas zupełnie nowy obraz, zwany "TENET". O produkcji pisaliśmy już pod koniec roku, kiedy film dorobił się pierwszego trailera. Dziś pora na kolejny materiał promocyjny - tym razem to krótki teaser.

Producenci "TENET" zapewniają, że film dorobi się już jutro kolejnego, pełnego trailera. W nim powinniśmy poznać ostateczny termin premiery. Poprzednio podany termin (17 lipca 2020 roku) jest nieaktualny w związku z pandemią. Prawdopodobnie premiera zostanie przełożona dopiero na 2021 roku, ze względu na niepewną sytuację kin, które w większości krajów pozostają zamknięte.

W "TENET" w głównych rolach występują John David Washington oraz Robert Pattinson. Wiadomo, że protagonista opowieści chce zapobiec wybuchowi III Wojny Światowej. Do dzisiaj nie ujawniono jednak szczegółów fabularnych tej opowieści.

Przy okazji sprawdźcie również pierwszy zwiastun "TENET".

Tagi: