Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.05.2020 19:21
medium xbox series x
876V

Xbox Polska wybiera najlepsze gry third-party na Xboksa Series X

Polski oddział Xboksa zaprezentował materiał wideo prezentujący aktualnie najciekawsze gry third-party zmierzające na Xboksa Series X. Nie bez powodu na liście pojawia się rodzimy Medium, który na pierwszym materiale wygląda naprawdę dobrze.

Xbox Polska opublikował kolejny materiał przygotowujący graczy na premierę Xboksa Series X. Teraz rodzimy oddział postanowił przedstawić pięć najciekawszych tytułów third-party zaprezentowanych podczas Inside Xbox. Wydarzenie Microsoftu zebrało mieszane opinie, a sam Aaron Greenberg wspomniał, że firma rozbudziła mylne oczekiwania, ale mimo wszystko na wydarzeniu pokazano kilka ciekawych pozycji.

Na liście Xbox Polska pojawił się Medium, DiRT 5, Scorn, Bright Memory Infinite, ale też nie zabrakło miejsca dla Yakuzy: Like a Dragon, która trafi na konsolę nowej generacji już w dniu debiutu urządzenia. Jest to naprawdę dobre zestawienie i jestem przekonany, że wielu graczy chętnie zapozna się z tymi pozycjami na next-genie amerykańskiej korporacji.

Trzeba oczywiście pamiętać, że są to pozycje third-party, a gry przygotowane przez wewnętrzne studia Microsoftu zostaną ujawnione dopiero w lipcu. Na imprezie nie zabraknie między innymi Halo Infinite, czyli jednej z najciekawszych gier zmierzających na Xboksa Series X.

Źródło: YouTube.com

Tagi: inside xbox Microsoft Xbox xbox polska xbox series x