Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.05.2020 18:58
Serious Sam 4: Planet Badass
1153V

Serious Sam 4 na nowych materiałach. Twórcy pokazują walkę, bronie, przeciwników i więcej

Serious Sam 4 trafi na rynek w 2020 roku, więc Devolver Digital zaprasza graczy na kolejną prezentację rozgrywki. Wydawca chce zachęcić graczy do wystrzałowej przygody i Croteam przygotowało specjalny pokaz.

Niezbyt często mamy okazję oglądać nowe materiały z Serious Sam 4: Planet Badass, ale tytuł trafi na rynek w 2020 roku, więc wydawca oraz deweloperzy muszą rozpocząć odpowiednią kampanię marketingową. Gra została zapowiedziana w 2013 roku, ale przez kolejne trzy lata Croteam niezbyt często wspominało o pozycji... A pierwszy gameplay został opublikowany w 2018 roku.

Devolver Digital zaprosiło graczy na pokaz, który zakończył się w dosłownie 52 sekundy... Na szczęście jednocześnie wydawca opublikował serię materiałów wideo, które prezentują walkę, przeciwników, bronie, muzykę oraz system legion. Trzeba przyznać, że nie jest to typowa forma komunikacji z fanami, ale jak wspomniałem wyżej – Serious Sam 4: Planet Badass nie może pochwalić się najbardziej sensowną kampanią marketingową.

Na szczęście to nie koniec pozytywnych informacji, ponieważ otrzymaliśmy zapewnienie, że Serious Sam 4 zadebiutuje w sierpniu. Croteam nie zdradza jeszcze daty premiery, ale dzięki zakładce Steam poznaliśmy także cenę: 142,99 zł. Gracze mogą także zamówić edycję Digital Deluxe, która zawiera cyfrowy zestaw soundtrack + artbook oraz skórkę dla Tommy Guna.

Na Steam ruszyła także promocja na gry z serii Serious Sam – pierwsze części kupicie z rabatami sięgającymi 80-90%.

Mateusz, dzięki za link

Źródło: Informacja od czytelnika

Tagi: Croteam Serious Sam 4 Serious Sam 4: Planet Badass