Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.05.2020 14:22
The Umbrella Academy
829V

The Umbrella Academy już wkrótce powróci na Netflix. Platforma potwierdza datę premiery 2. sezonu

Netflix potwierdził datę premiery drugiego sezonu „The Umbrella Academy”. Na historię jeszcze zaczekamy, ale już teraz możecie zobaczyć nowy materiał z produkcji i zaznaczyć stosowną datę w kalendarzu.

„The Umbrella Academy” trafił na Netflix w lutym 2019 roku i już po dwóch miesiącach od premiery potwierdzono przygotowanie kontynuacji. Platforma nie czekała za długo z produkcją nowych odcinków, ponieważ wszystkie niezbędne prace na planie udało się zakończyć jeszcze przed końcem roku. Aktorzy trafili na plan w czerwcu, a już pod koniec listopada zakończono prace nad odcinkami. Następnie rozpoczęła się post-produkcja.

Serial zebrał kilka nominacji do prestiżowych nagród, ale tak naprawdę nie wygrał za wiele. Mimo wszystko historia superbohaterskiej rodzinki będzie kontynuowana i już 31 lipca odbędzie się premiera wszystkich odcinków drugiego sezonu.

Dzisiaj otrzymaliśmy ciekawy materiał. Aktorzy siedzą we własnych domach z powodu trwającej pandemii, ale nawet w tych okolicznościach udało się im przygotować zapowiedź nowej historii.

Jeśli nie macie większych planów na zbliżające się dni – sprawdźcie ramówkę Amazonu, gdzie znajdziecie między innymi „Hunters” oraz „Carnival Row”. Recenzje obu seriali przedstawiliśmy na portalu w weekend.

Źródło: YouTube.com

Tagi: data premiery netflix serial The Umbrella Academy