Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 16.05.2020 09:15
Humble Store za darmo gra
731V

Aegis Defenders za darmo. Kolejny prezent na Humble Store

Jeśli już uzupełniać swoją bibliotekę mocnymi, ale małymi tytułami, to często cena na poziomie "za darmo" jest najlepszą zachętą. Humble Store przygotowało kolejną niespodziankę!

W ostatnich dwóch miesiącach wydawcy gier bardzo chętnie wspierają wszystkich, którzy męczą się w czterech ścianach. Pojawia się cała masa promocji, wielkie wyprzedaże oraz sporo tytułów, które oddawane są fanom całkowicie za darmo. W ostatnich dniach najgłośniejszymi przykładami były GTA V od Epic Games Store oraz LEGO Ninjago Movie.

Znacznie mniejszą i zdecydowanie nie tak rozpoznawalną produkcję zaoferowało natomiast Humble Store. Mowa o ciekawym Aegis Defenders, a więc niezłej platformówce w 2D wydanej w 2018 roku, która łączy w sobie elementy gatunków tower defense oraz metroidvanii. Pozycja mała, ale obowiązkowa dla fanów tego typu produkcji! 

Szczególnie warto zainteresować się nią, teraz gdy jest do dorwania zupełnie za darmo. Wystarczy wejść na stronę Humble Store (klikając w odnośnik) i nacisnąć przycisk "Get The Game". Jeśli tylko posiadamy założone konto, automatycznie otrzymamy klucz, który pozwoli na przypisanie pozycji do naszej biblioteki na platformie Steam. Oferta potrwa do poniedziałku, więc nie warto zwlekać! 

Źródło: https://www.humblebundle.com/store/aegis-defenders-free-game?partner=ggdeals

Tagi: Aegis Defenders GUTS Department Humble Bundle