Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.05.2020 20:55
Warzone Call of Duty Rekord
3066V

Call of Duty: Warzone z niezwykłym rekordem świata! Zobaczcie gameplay

Call of Duty: Warzone angażuje graczy z całego globu, ale przez długi czas żaden zespół nie pobije właśnie ustawionego rekordu. Czwórka zawodników totalnie zdominowała sytuację na serwerze i osiągnęła niezwykły wynik.

Gdy Infinity Ward pracuje nad przeniesieniem Call of Duty: Warzone na nową generację, a cheaterzy narzekają na swój ciężki los, prawdziwi gracze nie przejmują się zmianami i potrafią dosłownie dominować na serwerze.

Doug (32 zabójstwa), Teepee (31 zabójstw), HusKerrs (34 zabójstwa) i Symfuhny (24 zabójstwa) właśnie osiągnęli rekord świata w Call of Duty: Warzone. Czwórka zawodników dosłownie zdominowała mapę i osiągnęła łącznie 121 zabójstw w jednej grze.

Na mapie znajdowało się oczywiście 150 graczy, więc możemy tutaj mówić o totalnym zmiażdżeniu rywali, którzy łącznie (146 graczy) zabiło mniej przeciwników niż niemal każdy zawodnik z wymienionego zespołu.

Ostatni rekord wynosił 113 zabójstw, ale trzeba przyznać, że Doug, Teepee, HusKerrs i Symfuhny znacząco wywindowali wynik, który może przez długi czas nie zostać pobity. Gameplay z tego wyczynu zobaczycie poniżej.

Źródło: Twitter: TylerTeeP

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward