Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.05.2020 14:47
God of War PS4
3068V

Gry na PS4 w świetnych cenach. God of War i Until Dawn po 49 zł

Nie możemy narzekać na brak dobrych gier w świetnych cenach, ale może potrzebujecie uzupełnić kolekcję ciekawych tytułów z PS4 w bardzo dobrych cenach? Najnowsza promocja pozwala nabyć między innymi God of War za 49 zł.

Od samego rana trudno narzekać na brak ciekawych promocji. W końcu możemy bez problemu pobrać GTA 5, Epic Games dorzucił dodatkową promocję z kuponem, a niektórzy pewnie skuszą się na darmowy tytuł z serii LEGO.  To pewnie dopiero początek ciekawych ofert, ponieważ producenci i wydawcy stale zachęcają do pozostania w domach, a właśnie gry wideo to dobra opcja, by spędzić kilka kolejnych dni w schronie z kontrolerem w łapach.

Wszystkie wymienione poniżej gry na PS4 są naprawdę „warte grzechu”. God of War to dla mnie najlepsza odsłona serii i jedna z najlepszych produkcji tej generacji. Zaginione Dziedzictwo potwierdza, że Naughty Dog może w ciekawy sposób rozwinąć to IP, a Until Dawn to horror, z którym warto spędzić kilka wieczorów.

Gry w promocji 

Dodatkowo możecie zainteresować się także tytułem na Xboksa One:

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/promocja-na-gry-playstation-4-oraz-xbox-one-w-rtv-euro-agd-15-05-god-of-war-uncharted-zaginione-dziedzictwo/

Tagi: gry w promocji playstation 4 promocja ps4 xbox one