Iza Łęcka Iza Łęcka 15.05.2020 13:30
Danger Scavenger
300V

Danger Scavenger z datą premiery. Jeszcze dzisiaj możecie sprawdzić demo gry

Dynamiczna, cyberpunkowa strzelanina z gatunku roguelike skyline crawler już wkrótce zadomowi się na pierwszej platformie. Twórcy zapraszają do wypróbowania darmowej wersji, zapowiadając znacznie więcej atrakcji.

Danger Scavenger ogłosiłam na portalu w kwietniu, by już teraz potwierdzić kolejną dobrą wiadomość. Ekipa Star Drifters współpracująca z Piotrem Wołkiem jest już na ostatniej prostej prac. Już 17 czerwca odbędzie się premiera gry w wersji na komputery osobiste.

Wszyscy sympatycy szybkich zmagań i walki z bezdusznymi korporacjami, mogą na własnej skórze sprawdzić wersję próbną. Jeszcze dzisiaj w ramach Digital Dragons Indie Celebration po wejściu na Steam, możecie pobrać demo i przekonać się, że warto czekać do przyszłego miesiąca na debiut strzelanki.

W pełnej wersji doświadczymy dynamicznej rozgrywki, w której przede wszystkim liczyć się będzie ryzyko, zabawa oraz efektowne radzenie sobie z przedstawicielami wrogiego SI - a tych będzie całkiem sporo, bo około 30 różniących się funkcjami robotów czy bossów. Na dobry początek sprawdzimy w akcji 4 rodzaje zróżnicowanych Scavengersów, czyli bohaterów charakteryzujących się różnymi umiejętnościami oraz odmiennym stylem walki (złodziej, strateg, człowiek demolka albo żołnierz uniwersalny). Deweloperzy zapewnią czteroosobową kooperację i pięć chciwych, bezdusznych korporacji do pokonania.

Ideę rozgrywki znakomicie prezentuje najnowszy zwiastun, na którym bohaterowie w ekspresowym tempie eliminują kolejne roboty. Tytułowi nie brakuje szybkości, a zmagania na dachach budynków mogą dać sporo radochy, przypadając do gustu wielu graczom.

Źródło: Informacja prasowa: PR Outreach

Tagi: Danger Scavenger data premiery demo premiera Star Drifters