Iza Łęcka Iza Łęcka 16.05.2020 00:10
GTA 5 Rockstar
12818V

GTA 5 już na Allegro. Janusze biznesu sprzedają konta z bezpłatną grą z Epic Games Store

Za sprawą najnowszej promocji na Epic Games Store, GTA 5 jest od wczoraj dostępne za darmo. Nadarzyła się dogodna okazja, więc nie brakuje prawdziwych pomysłowych "biznesmenów", którzy chcąc się wzbogacić wykorzystują ofertę. Na Allegro już pojawiają się ogłoszenia na Grand Theft Auto 5 z platformy Epic Games.

GTA 5 to fenomen, który systematycznie notuje rekordy, więc pojawienie się gry w promocji Epic Games jest niemałym zaskoczeniem. Każdy chętny do zasmakowania niebezpiecznego, ulicznego życia może za darmo pobrać Grand Theft Auto V, a po przypisaniu produkcji otrzymać ją na zawsze. A możliwe, że Epic szykuje dla graczy kolejne gry AAA.

Oferta pobudziła "wyjadaczy rynku", którzy tylko czekają na takie okazje. Kilkanaście godzin po uruchomieniu promocji, pierwsze konta z GTA 5 (Epic Games Store) są wystawiane na Allegro. Sprzedawcy podkreślają, że „wszystko jest legalne”, kupujący otrzyma „konto na własność”, a jako zachętę podkreślają „full dostęp” czy obecność polskiej lokalizacji.

W 2020 roku nadal ktoś chce sprzedawać grę, która jest dostępna w pełni za darmo... Niezwykle przykre jest to, że ktoś chce czerpać korzyść z czyjejś niewiedzy, ale takie przypadki znamy niestety nie od dziś.

Paweł, dzięki za informację

GTA 5 na allegro

Źródło: Allegro

Tagi: Grand Theft Auto V gta 5 GTA V Rockstar Rockstar North