Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.05.2020 22:21
Assassin's Creed: Discovery Tour Assassin's Creed: Origins
3940V

Ubisoft rozdaje Assassin's Creed: Discovery Tour z Assassin's Creed: Odyssey i Origins

Ubisoft ponownie zachęca graczy do pozostania w domach. Korporacja postanowiła tym razem rozdać dwie edukacyjne produkcje z serii Assassin's Creed: Discovery Tour. Gracze dzięki wycieczkom do Grecji oraz Egiptu mogą poznać wiele ciekawych informacji.

Ubisoft w 2018 roku zaprezentował Assassin's Creed: Discovery Tour, czyli specjalny tryb edukacyjny do Assassin's Creed: Origins, dzięki któremu gracze mogli uczestniczyć w wirtualnych wycieczkach po Egipcie. W 2019 roku zespół kontynuował pracę i zapewnił w ramach Discovery Tour podróż do Grecji, która została opracowana na podstawie Assassin's Creed: Odyssey.

Deweloperzy za każdym razem przygotowywali materiały edukacyjne współpracując ze specjalistami oraz historykami z poszczególnych okresów, by mieć pewność, że przedstawione informacje będą prezentowały najwyższy poziom.

Francuski producent i wydawca podczas spotkania z inwestorami potwierdził, że nadal chce zachęcać graczy do pozostania w domach i teraz Ubisoft zamierza pomóc uczniom w przyswajaniu wiedzy o starożytnym Egipcie i starożytnej Grecji.

Promocja jest dostępna do 21 maja, a bez specjalnej oferty wycieczki są wyceniane na 79,90 zł, więc na pewno warto sprawdzić, jakie atrakcje przygotował dla graczy Ubisoft.

Firma na spotkaniu z inwestorami potwierdziła także dobre wyniki swoich dużych IP z tej generacji, zapowiedziała pięć dużych premier i ponownie zaprosiła graczy na nadciągającą konferencję.

Źródło: https://www.gamesindustry.biz/articles/2020-05-14-ubisoft-offers-assassins-creed-discovery-tour-modes-for-free-for-one-week

Tagi: assassin's creed origins Assassin's Creed: Discovery Tour Assassin's Creed: Odyssey