Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.05.2020 22:22
Skirot
1279V

Sekiro otrzymało świetną parodię. Sekirot wygląda cudownie

Matthew Shezmen w zeszłym roku zapowiedział przygotowanie parodii Sekiro: Shadows Die Twice. Po kilku miesiącach prac, animator opublikował ponad 30-minutowy film prezentujący grę From Software. Fani produkcji muszą to zobaczyć.

Sekiro: Shadows Die Twice trafiło na rynek w marcu ubiegłego roku, ale From Software wciąż nie zaprezentowało ujawnionego na ubiegłym roku Elden Ring, więc możemy powiedzieć, że przygoda samuraja to nadal najmłodsza gra uznanego studia. Tytuł stworzony we współpracy z Georgem R. R. Martinem zaginął, jednak możemy mieć nadzieję, że Japończycy przygotowują się do wielkiego pokazu tytułu.

Zanim jednak otrzymamy nowe IP, fani Sekiro: Shadows Die Twice muszą spojrzeć na najnowszą pracę Matthewa Shezmena. Animator w ubiegłym roku zapowiedział opracowanie projektu w uniwersum From Software, ale raczej nikt nie mógł się spodziewać, że twórca przygotuje tak rozbudowaną historię.

Sekirot jest przeładowane smaczkami Sekiro: Shadows Die Twice, więc jeśli obawiacie się spoilerów, to lepiej nie oglądajcie animacji, ale mam wrażenie, że bez znajomości kontekstu trudno będzie zrozumieć większość wątków. Mimo wszystko warto zobaczyć projekt, ponieważ animacja wygląda naprawdę świetnie.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Activision From Software Matthew Shezmen Sekiro: Shadows Die Twice