Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.05.2020 14:44
Immortal Realms: Vampire Wars
540V

Immortal Realms: Vampire Wars ma datę premiery. Wampiry nawiedzą nasze sprzęty w sierpniu

Kalypso Media i Palindrome Interactive potwierdzają ostateczne szczegół Immortal Realms Vampire Wars. Gra zadebiutuje już w sierpniu i od początku będzie dostępna na czterech platformach. Najnowszy materiał pozwala spojrzeć na kilka fragmentów rozgrywki.

Immortal Realms: Vampire Wars zostało umiejscowione w mrocznym i niebezpiecznym świecie, a deweloperzy postanowili zaproponować graczom możliwość wcielenia się w krwiożercze wampiry. Tytuł łączy założenia turowej walki z budowaniem imperium, a podczas rozgrywki otrzymamy szansę uczestniczenia w ciekawej wojnie między ludźmi a trzema wampirzymi klanami: Dracul, Moroia i Nosfernus.

Dzisiaj możemy potwierdzić, że Immortal Realms: Vampire Wars zadebiutuje już 28 sierpnia i gra od początku będzie dostępna na PlayStation 4, Xboksach One, Nintendo Switchach oraz komputerach osobistych. Deweloperzy już teraz zapraszają do zamkniętej bety, która jest dostępna dla osób zamawiających tytuł przez sklep Kalypso.

Zespół prezentuje także pierwszy z czterech dzienników deweloperów, na którym twórcy opowiedzą o fabule, przedstawią turową walkę czy też opowiedzą o założeniach związanych z zarządzaniem imperium.

Sprawdźcie główne cechy Immortal Realms: Vampire Wars:

  • Prawda wyjdzie na jaw: Odkryj sekrety Nemire we wciągającej historii opowiedzianej przez 12 starannie skonstruowanych misji na czterech zróżnicowanych terenach. Fabuła zaprezentowana jest z perspektywy czworga wampirzych władców, cechujących się własnymi celami i planami.
  • Odkryj więzy krwi: Steruj jednym z trzech unikalnych wampirzych klanów, każdy z innymi jednostkami, mocami, mechaniką i postaciami. Do wyboru jest krwiożerczy klan Dracul, starożytni Nosfernus oraz mistyczni Moroia.
  • Moce wampiryzmu: Elementy karcianki pogłębiają rozgrywkę i odświeżają gatunek. Każdy klan i każdy z wampirzych władców ma własną talię kart, które można łączyć w potężne kombinacje.
  • Strategia i taktyka: Dowódź legendarnymi armiami, rekrutuj jednostki i odkrywaj nowe technologie w strategicznym trybie Królestwa, a następnie sprawdź swoje umiejętności strategiczne w pełnym akcji trybie Walki.
  • Zróżnicowana zawartość: Wybierz jeden z trzech trybów rozgrywki: skupioną na fabule Kampanię, otwarty świat Trybu Dowolnego lub pełne wyzwań Potyczki.

O Immortal Realms: Vampire Wars pisaliśmy dotychczas tylko jeden raz, ale jeśli jesteście zainteresowani tematyką wampirów w grach – sprawdźcie także informacje o EvilvEvil.

Źródło: Informacja prasowa:

Tagi: Immortal Realms: Vampire Wars Kalypso Media Palindrome Interactive