Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.04.2020 14:30
EvilvEvil wampir z okładki
1172V

EvilvEvil będzie dostępny za darmo. Shooter z wampirami na rozgrywce

Twórcy EvilvEvil są gotowi ujawnić szczegóły nowej strzelanki. Toadman Interactive opracowuje produkcję z wampirami w roli głównej i najnowszy materiał zdradza wiele szczegółów dotyczących gry. Entuzjaści mrocznej atmosfery nie mają tutaj czego szukać.

Toadman Interactive (autorzy IGI: Origins) na początku roku zapowiedziało EvilvEvil, ale deweloperzy dopiero teraz ujawnili materiał, na którym możemy spojrzeć na fragment rozgrywki. Twórcy oferują bardzo barwny shooter z lekką nutką cel-shadingu.

Reżyserem gry został Martin Annander, który opowiada na materiale o założeniach EvilvEvil. Deweloperzy celują w model biznesowy free-2-play, a sam tytuł jest kolejną „grą-jako-usługą”, która będzie rozwijana ze społecznością. Autorzy chcą zapewnić fabularne kampanie, a gameplay ma zachęcać do rozgrywki ze znajomymi w kooperacji.

Wkrótce otrzymamy konkretne szczegóły wampirów, w których będziemy wcielać się w poszczególnych historiach. Zaprezentowany materiał zdradza więcej niż pierwszy zwiastun, ale mam wrażenie, że mogliśmy oczekiwać znacznie mroczniejszego klimatu.

Mimo wszystko warto przyglądać się projektowi, z którego w przyszłości może wyrosnąć coś ciekawego.

Źródło: YouTube.com

Tagi: EvilvEvil gameplay Toadman Interactive