Iza Łęcka Iza Łęcka 12.05.2020 11:45
Mortal Kombat 11 Aftermath
1548V

Mortal Kombat 11: Aftermath nie otrzyma postaci na wyłączność . Wojownicy są do kupienia bez DLC

Jeszcze w maju odbędzie się premiera Mortal Kombat 11: Aftermath. Wielkie rozszerzenie wprowadzi do gry trójkę wojowników, jednak postacie kupimy także bez dodatku. W cyfrowych sklepach pojawiają się oferty na Sheevę, Fujina oraz RoboCopa.

W ubiegłym tygodniu Roger zapowiedział nadejście wielkiego rozszerzenia do Mortal Kombat 11. Nasz naczelny oprócz podzielenia się swoimi wrażeniami z DLC, nie omieszkał przedstawić także pierwszych materiałów. Następne konkrety dotrą do nas całkiem szybko, bowiem już wkrótce odbędzie się pokaz rozgrywki.

Twórcy nie mogą zwlekać z prezentacją nowości - premiera Mortal Kombat 11: Aftermath będzie miała miejsce już 26 maja. Spodziewajmy się zatem, że już za niedługo Ed Boon zaprosi sympatyków efektownych uderzeń i fatality na kolejny Kombat Kast, podczas którego prześledzimy ruchy nowych wojowników oraz usłyszymy o wprowadzonych nowościach.

Wszelkie nowinki z DLC nie muszą jednak interesować wszystkich graczy spędzających godziny przy MK11. Najpewniej właśnie dla tej grupy NetherRealm Studios zapewni możliwość zakupu bohaterów bez zawartości DLC. Konkretne oferty zostały już dostrzeżone przez niektórych graczy:

Pomimo że szczegóły zostały ujawnione przez Nintendo eShop, fani uniwersum dotarli także do informacji ze Steam – w kodzie platformy Valve znajdują się informacje dotyczące trzech nowych postaci z rozszerzenia.

Źródło: https://mp1st.com/news/report-mortal-kombat-11-aftermath-character-dlc-will-be-sold-separately-new-screenshots-surface

Tagi: Mortal Kombat 11 NetherRealm Studios warner bros.