Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.05.2020 21:14
Geneshift: Battle Royale Turbo za darmo
1034V

Geneshift to połączenie GTA 2 i Battle Royale. Gra jest dostępna za darmo

Geneshift: Battle Royale Turbo to kolejna produkcja dostępna za darmo. Tytuł może zainteresować fanów Battle Royale, którzy mają ochotę na dynamiczną akcję inspirowaną GTA 2. Zobaczcie zwiastun i szykujcie się do gry.

Geneshift: Battle Royale Turbo to dynamiczne Battle Royale z akcją zaprezentowaną z rzutu izometrycznego. Twórca nie ukrywa swoich inspiracji klasycznym GTA 2, ale potrafi zadbać o różnorodne tryby i chce zaoferować rozgrywkę nastawioną na ciągłą akcję.

Geneshift: Battle Royale Turbo - pobierz z darmo

Ben Johnson ubarwia Królewski pojedynek za pomocą trybu zombie (po śmierci jesteśmy zainfekowani i możemy wrócić do akcji po zabiciu innego gracza), ale deweloper zadbał także o fabularną kampanię single-player, 5 klasycznych trybów (Battle Royale, Capture the Flag, Team Deathmatch, Conquest, Checkpoint Racing), system progresji, rankingi, wyzwania, budowanie baz czy też umiejętności. Patrząc na gameplay, jestem przekonany, że Geneshift: Battle Royale Turbo byłoby dobrą opcją na wieczorne sesje na Nintendo Switchu.

Pamiętajcie, że nadal możecie za darmo pobrać Death Coming, a dodatkowo warto zainteresować się najnowszą Nocną Promocją.

Źródło: https://steamdb.info/sales/

Tagi: Battle Royale Geneshift Geneshift: Battle Royale Turbo promocja za darmo