Mafia 2 Definitive Edition może zostać wkrótce zapowiedziana. Jedno słowo skutecznie rozbudziło graczy

Plotka
1277V
Mafia 2 Definitive Edition może zostać wkrótce zapowiedziana. Jedno słowo skutecznie rozbudziło graczy
Iza Łęcka | 11.05.2020, 07:32

Od tygodni czekamy na pełną zapowiedź Mafia II: Definitive Edition. O istnieniu gry dowiedzieliśmy się między innymi od pracowników Taiwan Digital Game Rating Committee, choć do pełni radości brakuje oficjalnej zapowiedzi. Coś jednak może dziać się w tej kwestii - po jednej wiadomości, ponownie rozbudzono nadzieje graczy.

Już na początku kwietnia informowaliśmy Was o Mafia II: Definitive Edition. Ponad miesiąc temu gra trafiła do koreańskiej oraz taiwańskiej bazy organizacji zajmujących się oceną (ratingiem) produkcji. Owa sytuacja stanowi jednoznaczne potwierdzenie, które pozwala zacierać ręce i szykować się do pełnej zapowiedzi.

A ta może nadejść już wkrótce. Na oficjalnym Twitterze serii pojawiła się krótka wiadomość: „Rodzina”, która rozbudziła fanów serii. Informacja spotkała się z niemałym odzewem, gromadząc ponad tysiąc komentarzy. Można dojść do oczywistego wniosku, że gracze oczekują zapowiedzi odświeżonej Mafii, choć nie brakuje również opinii dotyczących Mafii 4.

Wspomniane konto na Twitterze było nieaktywne do ostatnich dni sierpnia 2018 roku. Wtedy to deweloperzy zachęcali do pobierania Mafii 3 z oferty PlayStation Plus. Obecnie możemy mówić o klimatycznym „beep”, który przygotowuje na coś większego, a nadzieje i oczekiwania są spore, co tylko udowadnia natychmiastowy wręcz odzew ze strony graczy.

Nadal nie znamy dokładnych planów związanych z powyższym IP, jednak odświeżenie drugiej Mafii może być pewniakiem. Studio Hangar 13 zostało założone specjalnie do wskrzeszenia marki, dlatego też zdaje się być niezwykle prawdopodobne, że deweloperzy otrzymają drugą szansę, mogąc mieć w opracowaniu już od jakiegoś czasu Mafię 4.

Źródło: Twitter: mafiagame

Komentarze (39)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych