Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 09.05.2020 16:22
Star Wars: Rebelianci nie otrzyma 5. sezonu. Postacie mogą pojawić się gdzie indziej
1714V

Star Wars: Rebelianci nie otrzyma 5. sezonu. Postacie mogą pojawić się gdzie indziej

Niedawno miniony dzień gwiezdnych wojen przyniósł trochę nowych informacji o znanym i cenionym uniwersum. Jedną z nich jest potwierdzenie, że w przeciwieństwie do "Wojny Klonów", serial "Rebelianci" nie powróci po długiej przerwie.

Serwis Deadline miał okazję porozmawiać z głównym twórcą obu animowanych serii, o których mowa we wstępie. Dave Filoni otwarcie powiedział, że w przeciwieństwie do "Wojny Klonów", "Rebelianci" nie powrócą po kilkuletniej przerwie. Wiąże się to z tym, że twórca zadowolony jest z efektu końcowego jak tu osiągnął. Zainteresowany przyznał jednak, że kontynuacja niektórych wątków, może pojawić się w innej produkcji.

Myślę, że "Rebelianci" mają wiele potencjału jeśli o opowieści. Bohaterowie znaleźli swoje miejsce w galaktyce, więc na pewno mają jeszcze coś do opowiedzenia. (...) Cieszę się, że fani zastanawiają się co się stało z postaciami, tak samo jak ja, kiedy myślę o postaciach z innych uniwersów. To część czerpania radości z tego, więc potencjał na nowe opowieści zawsze jest. Sporo o tym myślałem i nigdy nie wiadomo kiedy i czy w ogóle nabiorą one kształtu.

Nie jest to żadną obietnicą, ale być może fani "Rebeliantów" doczekają się rozwinięcia historii ich ulubionych postaci. Zainteresowany zaznaczył jednak, żeby nie oczekiwać 5. sezonu serialu, bo ten najpewniej nigdy się nie pojawi. Serial został zakończony w marcu 2018 roku.

 

Źródło: https://deadline.com/2020/05/clone-wars-series-finale-dave-filoni-interview-ahsoka-tano-mandalorian-1202927520/

Tagi: gwiezdne wojny rebelia rebels star wars