Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 09.05.2020 14:30
Samurai Shodown DLC
480V

Samurai Shodown. Pierwsza bohaterka z DLC na nowym zwiastunie i z datą premiery

Do dobrze przyjętej bijatyki z ubiegłego roku zmierza właśnie pierwsza dodatkowa postać. SNK postanowiło poświęcić pełen zwiastun uroczej bohaterce o imieniu Iroha.

Samurai Shodown (2019) to bardzo ciekawy projekt, który miał odświeżyć markę po latach. Gra wpisuje się w gatunek bijatyk w 2.5D i przy okazji premiery zebrała naprawdę pozytywne oceny. Twórcy widzą zainteresowanie i w odpowiedzi na nie, już kilka miesięcy temu zapowiedzieli drugi sezon rozgrywki.

Kilka dni temu pojawiły się szczegóły odnośnie pierwszej bohaterki, która dołączy do zestawienia w ramach DLC. Mowa o uroczej i niebezpiecznej wojowniczce zwanej Iroha! Zadebiutuje ona już w przyszłym tygodniu, dokładnie 14 maja, więc nie przyjdzie nam długo czekać!

Zapowiedź pojawiła się przy okazji zwiastuna, który pozwala nam na bliższą analizę rzeczonej postaci. SNK opublikowało materiał wideo na swoich profilu, na kanale YouTube. Możemy przyjrzeć się dynamicznym ruchom postaci i temu, jak świetnie sprawdzają się jej nietypowe ostrza w walce. Jeśli natomiast wolicie nieco inne klimaty, to wczoraj dostaliśmy zwiastun nowej postaci w innej grze z gatunku, Dragon Ball FighterZ!

Źródło: YouTube

Tagi: Athlon Games Samurai Shodown (2019) SNK