Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 09.05.2020 09:15
GOG wyprzedaże
1123V

GOG. Najnowsza Weekendowa Wyprzedaż kusi ciekawymi ofertami

Na platformie GOG wystartowała wczoraj zupełnie nowa pula promocji z okazji bieżącego weekendu. Na wyprzedaży znalazło się kilka ciekawych tytułów, w tym gry z serii Commandos!

Jak co tydzień, GOG rozpoczyna weekend od zupełnie nowej puli promocji. Trzeba przyznać, że oferta wydaje się bardzo ciekawa, a fani znajdą w niej mnóstwo nietypowych produkcji- głównie klasycznych i mniejszych tytułów. Jeśli więc szukacie czegoś na przetrwanie weekendu- rzućcie okiem!

Szczególnie warto zainteresować się serią Commandos! Promocja objęła zarówno odświeżoną wersję gry, jak i jej pierwotne wydania. Fani morskich potyczek powinni natomiast zwrócić swój wzrok w kierunku kultowego Port Royale 2, które do wyrwania jest teraz dosłownie za "piątaka". Pełną ofertę znajdziecie w tym miejscu, a poniżej wybrane pozycje!

GOG. Weekendowa Wyprzedaż

A jeśli nie znaleźliście nic dla siebie, to sprawdźcie koniecznie najnowszą paczkę gier od Square Enix w genialnej promocji, albo niezwykle przystępną ofertę na Xbox Game Pass dla powracających graczy!

Źródło: https://www.gog.com/promo/20200508_weekend_sale?pp=ba5bfc9d29e57bda5c45cf82d9fff043329f313a

Tagi: Commandos 2 & Praetorians: HD Remaster Double Pack Kalypso Media Digital Yippee! Entertainment