Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.05.2020 17:27
Xbox Game Pass
8627V

Xbox Game Pass za 4 zł. Promocja dla powracających graczy

Microsoft powinien wkrótce zapowiedzieć nową promocję na Xbox Game Pass. Kolejni gracze potwierdzają świetną opcją dla „powracających” klientów. Zainteresowani mogą nabyć abonament na miesiąc za zaledwie 4 zł.

Xbox Game Pass zostało w ostatnich dniach rozbudowane o kilka świetnych produkcji. Gracze mogą zapoznać się z między innymi Red Dead Redemption 2 (na konsolach) oraz MechWarrior 5 (na PC). Microsoft chce najwidoczniej zadbać o kolejnych klientów i w sklepie Amerykanów ponownie można nabyć abonament za zaledwie 4 zł na miesiąc.

Pierwsi gracze potwierdzają, że oferta działa, ale musicie sprawdzić, który abonament będzie dla Was aktywny. Niektórzy mogą doładować konto za 4 zł przez Ultimate, a kolejni przez zwykły Xbox Game Pass.

Promocja jest dostępna dla „powracających graczy”, więc jeśli wcześniej skorzystaliście z innych ofert, to teraz możecie ponownie otrzymać dostęp do Xbox Game Pass w naprawdę dobrej cenie. To świetny moment, ponieważ Microsoft ostatnio rozpieszcza klientów wrzucając do XGP wiele świetnych tytułów.

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/1-miesiac-xbox-game-pass-ultimate-za-4-zlote-takze-dla-powracajacych-abonentow/

Tagi: Microsoft Xbox Xbox Game Pass