Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.05.2020 14:24
MechWarrior 5: Mercenaries
675V

MechWarrior 5 z cichą premierą w Xbox Game Pass. Microsoft pozytywnie zaskakuje

Microsoft w tym tygodniu ujawnił listę nowych gier zmierzających do Xbox Game Pass, ale na zestawieniu nie pojawił się MechWarrior 5. Mimo to produkcja jest już dostępna i wszyscy gracze mogą wskoczyć w potężne maszyny.

MechWarrior 5: Mercenaries zadebiutował w grudniu 2019 roku. Jest to młoda produkcja Piranha Games, która zebrała oceny na poziomie 74%. Dziennikarze w swoim czasie chwalili długą historię (30 godzin), ale od pewnego momentu rozgrywka staje się powtarzalna. Problemem dla niektórych może okazać się także wysoki poziom trudności.

Tytuł jest dostępny wyłącznie na komputerach osobistych i Microsoft w tym tygodniu nie potwierdził, że zamierza wrzucić produkcję do Xbox Game Pass, ale wczoraj jeszcze przed Inside Xbox gra zawitała do usługi. Teraz wszyscy zainteresowani klienci w cenie abonamentu mogą sprawdzić produkcję.

Jest to na pewno miła niespodzianka dla graczy, którzy planowali zakup MechWarrior 5: Mercenaries, a teraz mogą zapoznać się z grą w cenie abonamentu. To oczywiście nie wszystkie produkcje przygotowane dla fanów usługi – w tym miejscu znajdziecie ostatnie zapowiedzi.

Źródło: Twitter: XboxGamePassPC

Tagi: MechWarrior 5: Mercenaries Piranha Games