Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.05.2020 21:30
Wiedźmin tapety
9928V

Wiedźmin prezentowany na ładnych tapetach. CD Projekt RED upiększy nasze smartfony

CD Projekt RED przygotował cztery ładne tapety z Wiedźmina. Twórcy przypominają światu o wielkim IP i zapraszają do odpicowania swoich smartfonów. Sprawdźcie grafiki przygotowane przez Polaków.

CD Projekt RED skupia się oficjalnie nad Cyberpunkiem 2077, który ma osiągnąć wielki sukces, ale Polacy nie zapominają o uniwersum stworzonym przez Andrzeja Sapkowskiego. Na oficjalnym Twitterze Gwinta zostały opublikowany cztery tapety, które mogą upiększyć Wasze smartfony.

Nadal nie wiemy, kiedy CD Projekt RED powróci do świata Geralta, ale jak widać deweloperzy nie zapominają o tym IP. Gwint jest wciąż rozwijany, jednak jestem przekonany, że wielu graczy dałoby naprawdę wiele, gdyby Polacy zdecydowali się odświeżyć pierwszą i drugą przygodę wiedźmina lub postawili nawet na mniejszy spin-off. Ta marka nigdy nie powinna trafić do szuflady, a ze względu na ograniczone możliwości, aktualnie CDP RED nie może zajmować się przygotowaniem dwóch tytułów AAA.

Czego chcielibyście od Wiedźmina 4? W swoim czasie wspominaliśmy o przygodzie, która pozwoliłaby graczom lepiej poznać samych wiedźminów.

Wiedźmin tapeta 1 Wiedźmin tapeta 2 Wiedźmin tapeta 3 Wiedźmin tapeta 4

Tagi: CD Projekt RED Wiedźmin Wiedźmin 3: Dziki Gon