Iza Łęcka Iza Łęcka 07.05.2020 13:14
ptaki nocy Harley Quinn
478V

Ptaki nocy na 4K Ultra HD Blu-ray, Blu-ray i DVD. Znamy dodatkową zawartość

„Ptaki nocy i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn” to głośna produkcja DC, która zebrała przychylne opinie dziennikarzy. Film właśnie debiutuje w fizycznej dystrybucji w Polsce, co może stanowić dobrą okazję do odkrycia historii ukochanej Jokera w domowym zaciszu.

Niedawno mogliście przeczytać na naszym portalu wrażenia z wersji Blu-ray „Jokera”, a już wkrótce przedstawimy naszym czytelnikom opinię o „Ptakach nocy i fantastycznej emancypacji pewnej Harley Quinn”. Ukochana Jokera powraca w historii, w której gra pierwsze skrzypce, tworzy własną ekipę i staje twarzą w twarz z Czarną Maską. Fabuła filmu została osadzona po wydarzeniach z „Legionu samobójców”, a dokładnie w momencie, gdy Harley Quinn przeżywa niezwykle wymagający okres swojego życia. Jej związek z ukochanym został zakończony, tymczasem sytuację próbują wykorzystać wrogowie, którzy wierzą, że brak Jokera u boku pozwoli pozbyć się Harley Quinn.

Film „Ptaki nocy i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn” został wyreżyserowany przez Cathy Yen na podstawie scenariusza Christiny Hodson. Główne role w produkcji opartej na motywach komiksów DC zagrali: dwukrotnie nominowana do Oscara Margot Robbie („Wilk z Wall Street”), nominowana do Oscara Rosie Perez („Bez lęku”), Mary Elizabeth Winstead („Szklana pułapka 4.0”), Jurnee Smollett-Bell (serial „Czysta krew”), laureat Złotego Globu Ewan McGregor („Trainspotting”), Ella Jay Basco (serial „Figurantka”) oraz Chris Messina („Operacja Argo”).

Powstanie historii wspomina scenarzystka Christina Hodson:

„Margot Robbie opowiedziała mi, że marzy o nakręceniu filmu o Harley Quinn i babskim gangu, a ja dałam się do tego przekonać. Świetnie rozumiałyśmy się co do klimatu filmu i poczucia humoru. Chciałyśmy stworzyć obraz, który brawurowo odróżniałby się od reszty produkcji o superbohaterach. Obie uwielbiamy takie filmy, ale chciałyśmy stworzyć coś odrobinę innego, bez linearnej fabuły, nasyconego akcją i humorem. Tak powstały „Ptaki Nocy””

Margot Robbie, wcielająca się w główną bohaterkę, nie ukrywa zafascynowania możliwością zagrania wyzwolonej Harley Quinn:

„Dla aktora najbardziej ekscytujące są role dające możliwość dokonywania wyborów, a grając Harley Quinn można robić dosłownie wszystko. Przy niektórych rolach możliwa jest jedna, może dwie reakcje. Przy Harley jest ich dwadzieścia, a każda ma swoje uzasadnienie. To bardzo wyzwalające i stymulujące kreatywność”

„Ptaki nocy i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn” jest już dostępny na płytach Blu-ray oraz DVD. Przed sięgnięciem po wydanie do domowego użytku przeczytajcie naszą recenzję, a także zapoznajcie się z dokładną rozpiską dodatków.

DODATKI SPECJALNE W WYDANIACH BLU-RAY:

  • Nieustraszona Harley Quinn: Margot Robbie wraz ze swoją paczką wyrusza, by wstrząsnąć Gotham jak nikt dotąd. Poznaj niezwykłe osobowości aktorów i ekipy filmowej
  • Film: Oko Ptaka Ewan McGregor jako okrutny i ekscentryczny właściciel klubu planuje przejąć podziemny świat Gotham. Jednak Harley i jej zespół udowodni, kto tak naprawdę rządzi ulicami miasta
  • Sprawdź jak wyglądają stroje Ptaków Nocy, gdy szykują piekło w Gotham
  • Poznaj zespół grafików, którzy przemienili łagodnego owczarka niemieckiego w bestię, którą tylko Harley mogła pokochać
  • Związek i miłość Harley oraz jej niesamowitych rolek
  • Brud i przestępczość: Harley Quinn odkrywa nowe strony Gotham
  • Gagi z planu

DODATKI SPECJALNE W WYDANIU DVD:

  • Nieustraszona Harley Quinn: Margot Robbie wraz ze swoją paczką wyrusza, by wstrząsnąć Gotham jak nikt dotąd. Poznaj niezwykłe osobowości aktorów i ekipy filmowej

Źródło: Informacja prasowa: Galapagos

Tagi: blu-ray dvd Harley Quinn ptaki nocy Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)