Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 07.05.2020 09:17
Total War Elysium
866V

Total War: Elysium na pierwszym zwiastunie. Ruszają beta testy

Marka Total War rozwija się w dosyć nieoczekiwany sposób. Już w zeszłym roku okazało się, że Creative Assembly idzie w kierunku karcianki w Total War: Elysium.

Wreszcie doczekaliśmy się pierwszego gameplayu z Total War: Elysium. Wbrew pozorom nie mamy tu do czynienia ze strategią czasu rzeczywistego. Tym razem Sega i Creative Assembly stawiają na... karciankę! W grze wystawimy do batalii nie tysiące pięknie animowanych żołnierzy na wielkich polach bitew, ale statyczne karty, symbolizujące poszczególne oddziały.

Wystartowały zamknięte beta testy

Wydawca informuje, że już możemy zapisywać się do zamkniętych beta testów w Total War: Elysium, które zostały właśnie uruchomione. W momencie premiery w grze ma być dostępnych ponad 300 różnych kart i 9 generałów. Gra zapewni tryby PvP oraz potyczki z SI.

We wszystko zaangażowana jest znana chińska firma NetEase, która ma się zająć promocją i dystrybucją Total War: Elysium w Państwie Środka. Wydanie produkcji ma się odbyć w jednym momencie na całym świecie. Kiedy się doczekamy premiery? Tego jeszcze niestety nie wiadomo. Pewne jest natomiast to, że Total War: Elysium wskoczy na PC oraz smartfony z systemami Android/iOS w momencie premiery. Możliwe jest jednak późniejsze wydanie tej produkcji free-to-play również na konsolach.

Tagi: karcianka total war total war elysium