Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.05.2020 17:34
Cyberpunk 2077
986V

Cyberpunk 2077 od premiery w Xbox Game Pass? Portugalski oddział Xboksa przeprasza za ogłoszenie

CD Projekt RED ma dobre relacje z Microsoftem, ale czy możecie sobie wyobrazić, że Cyberpunk 2077 zasila bibliotekę Xbox Game Pass w dniu premiery? Jest to raczej niemożliwe, ale Xbox Portugal przygotowywał graczy na przyjemności.

Cyberpunk 2077 to jedna z najważniejszych produkcji 2020 roku, która na każdym materiale wygląda kapitalnie. Polacy pokazywali grę na konferencji Microsoftu, potwierdzili już dołączenie do programu Smart Delivery, ale czy możecie sobie wyobrazić, że tytuł byłby dostępny od dnia premiery w Xbox Game Pass? Jak wiadomo CD Projekt RED i Microsoft zaprezentowali serię sprzętu, możemy nawet liczyć na to, że Polacy pokażą grę na kolejnym wydarzeniu korporacji z Redmond, jednak naprawdę trudno uwierzyć, że Spencer zapewniłby sobie taki hit do Xbox Game Pass.

Sytuacja jest o tyle interesująca, że portugalski oddział Xboksa wspomniał, że Cyberpunk 2077 będzie dostępny w Xbox Game Pass od premiery:

Cyberpunk 2077 Xbox Game Pass

Po chwili wiadomość została skasowana, a następnie pojawiły się przeprosiny, według których ktoś z oddziału Xbox Portugal zamiast napisać Xbox One X” wspomniał o „Xbox Game Pass”. Warto przypomnieć, że to nie pierwszy raz, gdy Microsoft wspomina o Cyberpunku w XGP – wcześniej Xbox South Africa opublikował zwiastun z polską pozycją w ofercie.

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077