Iza Łęcka Iza Łęcka 06.05.2020 07:31
Xbox Game Pass
1224V

Xbox Game Pass otrzyma wkrótce nowe gry, więc Microsoft intryguje nową zagadką

Microsoft jeszcze w tym tygodniu przedstawi gry przygotowane z myślą o Xboksie Series X, choć w trakcie Inside Xbox również możemy liczyć na tytuły dla Xbox Game Pass. Melissa McGamepass opublikowała kolejną wiadomość, dzięki której możemy zgadywać, jakie tytuły ma tym razem do zaoferowania korporacja z Redmond.

Na wyczekiwanym czwartkowym Inside Xbox odbędą się pokazy gier third-party, które zadebiutują między innymi na Xboksie Series X. Microsoft jednak nie zapomina o Xbox Game Pass i zachęca do zabawy graczy. Na mediach społecznościowych korporacji ponownie została opublikowana intrygująca zagadka pod postacią wiadomości e-mail od Melissy McGamepass. Czego możemy spodziewać się w majowej ofercie usługi?

Sympatycy Xboksa i usługi szybko odnaleźli pierwszy tytuł – w wiadomości jedyne widoczne litery układają się w „Halo 2 on PC :)”, a produkcja została już wczoraj zapowiedziana. Gra zostanie udostępniona subskrybentom już w przyszłym tygodniu.

Jak na razie pozostałe produkcje są sekretem, jednak możemy się spodziewać, że nadchodząca impreza nie będzie pozbawiona informacji dotyczących nowych pozycji zmierzających do usługi. Najprawdopodobniej Microsoft będzie ujawniał nowe gry na wszystkich wydarzeniach z serii Xbox 20/20.

Źródło: Twitter: XboxGamePass

Tagi: Microsoft xbox Xbox Game Pass