Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 05.05.2020 10:53
SteamDolls
474V

Steamdolls: Order of Chaos zmierza na konsole i PC. Obiecujące demo i zwiastun

Kolejny raz fani gier w stylu "Metroidvanii" mogą zacierać ręce. SteamDolls: Order of Chaos znalazło już wydawcę i zmierza oprócz PC również na konsole.

Okazuje się, że SteamDolls: Order of Chaos trafi oprócz pecetów również na konsole. Dokładnie chodzi o Switch, PS4 i XOne. Na premierę niestety jeszcze trochę poczekamy. Wydanie SteamDolls: Order of Chaos planowane jest na 2021 rok.

SteamDolls: Order of Chaos zostało osadzone w steampunkowych realiach i realizuje styl rozgrywki znany np. z Castlevanii czy Metroidvanii. Do wielu zwiedzanych lokacji w  SteamDolls: Order of Chaos będziemy wracać, po tym jak odblokujemy nowe zdolności. Dzięki nim dostaniemy się w niedostępne wcześniej rejony. Oczywiście w grze nie zabraknie też walki. Autorzy twierdzą nawet, że zainspirowali się klimatem Dead Cells i ponurym nastrojem Bloodborne. Możemy więc liczyć na bardzo ciekawą produkcję w klimatach Metroidvanii.

Co ciekawe - w grze posłuchamy głosu Davida Haytera, czyli osoby, która odpowiedzialna była za udźwiękowienie Solid Snake'a z Metal Gear Solid.

Autorzy obiecują w SteamDolls: Order of Chaos wielu ciekawych bossów, barwne postacie, które spotkamy i wreszcie animowane cutscenki, eksponujące fabułę.

Poniżej pierwszy zwiastun. Demo gry możecie już teraz pobrać ze Steam.

Źródło: https://store.steampowered.com/app/1030760/SteamDolls__Order_Of_Chaos__Concept_Demo/

Tagi: SteamDolls