Iza Łęcka Iza Łęcka 05.05.2020 10:06
The Evil Within 2 okładka
3353V

PS Now w maju z interesującą ofertą. Sony stawia na strzelanie i przerażające historie

Nowy miesiąc to nowa oferta dla subskrybentów PS Now. Sony przygotowało trzy produkcje dla klientów usługi, a wśród nich między innymi The Evil Within 2. Grę Bethesdy można uznać za najmocniejszą propozycję w zestawieniu.

Sony w najbliższym czasie zaprezentuje PS Now na swoich blogach, tymczasem oficjalną wiadomość wyprzedzili gracze, którzy odnaleźli już nowe gry w ofercie. Można więc już potwierdzić, że japońska korporacja w tym miesiącu zaoferuje trzy produkcje: strzelankę Ubisoftu, przerażającą historię od Bethesdy oraz intrygującą historię spod rąk The Farm 51.

PS Now maj 2020

  • The Evil Within 2
  • Rainbow Six Siege
  • Get Even

Trzeba przyznać, że nie są to najświeższe pozycje, jednak dwie w nich (The Evil Within 2 i Get Even) zostały docenione przez fanów gatunku w momencie debiutu. Shooter Ubisoftu dopiero teraz zalicza najlepszy okres, gdyż deweloperzy wciąż rozwijają grę, zapewniając liczne nowości.

Jak widać, Sony jak najbardziej stawia na różnorodne i ciekawe gry dla klientów PS Now, choć propozycja z ubiegłego miesiąca może wydawać się dla wielu ciekawsza. Ostatnio redakcja PlayStation Access opracowała listę najciekawszych gier dostępnych w PS Now i w zestawieniu można wyszczególnić kilka klimatycznych perełek.

Źródło: https://www.psu.com/news/may-2020-ps-now-games-have-been-confirmed/

Tagi: playstation now PS Now ps4 sony