Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.05.2020 20:16
Ori and the Will of the Wisps Edycja Kolekcjonerska
743V

Gry i sprzęt w nocnej promocji. Kolekcjonerka Ori and the Will of the Wisps w jeszcze lepszej cenie

Najnowsza Nocna Promocja pozwala sięgnąć pomiędzy innymi kolekcjonerkę Ori and the Will of the Wisps w bardzo dobrej cenie. Gracze mogą także nabyć myszkę SteelSeries Rival 600 RGB lub wypasione wydanie Frostpunka. Poznajcie szczegóły.

Ori and the Will of the Wisps trafiło od premiery do Xbox Game Pass (przeczytajcie naszą recenzję!), ale produkcja otrzymała także specjalne wydanie. Microsoft zadbał o przyjemną kolekcjonerkę, która posiada między innymi ładny steelbook. Nie każdy pewnie będzie zainteresowany ze względu na dostęp w usłudze amerykańskiej korporacji, ale niektórzy mogą się skusić – to już zaledwie 119 zł.

W promocji znalazł się także sprzęt SteelSeries i w zasadzie oba urządzenia prezentują klasę. Arctis 5 miałem okazję w swoim czasie recenzować, a o Rivalu 600 RGB słyszałem wiele dobrego, więc sympatycy rozgrywki na PC na pewno nie będą zawiedzeni. Zestawienie nie jest specjalnie rozbudowane, ale pamiętajcie także o promocji na PlayStation 4 w wariancie Slim oraz Pro. Konsole Sony możecie teraz kupić w bardzo dobrych cenach.

Nocna promocja premium w RTV Euro AGD (kod: NOCNA040520)

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/nocna-promocja-premium-w-rtv-euro-agd-4-05-edycja-kolekcjonerska-ori-and-the-will-of-the-wisps-za-119-zl/

Tagi: nocna promocja Ori and the Will of the Wisps pc promocja sprzęt