Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.05.2020 17:57
Uncharted 2 za darmo
5723V

Gry za darmo na PS4 i PC. Ostatnia szansa na pobranie produkcji od Sony i Ubisoftu

Sony i Ubisoft dołączyli do akcji „zostań w domu” i producenci zaproponowali graczom produkcje za darmo. Fani mogli pobrać między innymi kolekcję Uncharted i dzisiaj jest ostatni dzień na wrzucenie tytułów na listy. Nie odkładajcie tej przyjemności na później.

Na przestrzeni ostatnich tygodni producenci i wydawcy z całego świata oferują graczom kolejne gry za darmo. Systematycznie możemy wrzucać na listy ciekawe tytuły, ale niektóre propozycje należą do tych szczególnie przyjemnych.

Jedną z takich są bez wątpienia darmowe gry od Sony, które są dostępne do jutra. Jeśli wciąż nie kliknęliście promocji, lepiej zróbcie to już teraz, bo możecie przegapić szansę na dorzucenie na kupkę wstydu świetnych tytułów:

Promocja Ubisoftu (dostępna do 20:00) jest przeznaczona tylko dla graczy na PC, ale jestem przekonany, że znajdzie się wielu chętnych, którzy zdecydują się na zapoznanie się z między innymi Raymanem.

Możemy mieć nadzieję, że to nie koniec bezpłatnych pozycji, ale warto wrzucić do bibliotek powyższe gry i móc sobie w spokoju ograć produkcje w dowolnym momencie. Fanów grania w dobrej cenie zapraszamy także na najnowszą ofertę Sony na PlayStation 4 Slim i PlayStation 4 Pro. W weekend poznaliśmy także niezły Humble Choice na maj.

Tagi: gry za darmo pc ps4 sony ubisoft