Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.05.2020 15:51
człowiek demolka 2
1857V

Człowiek demolka 2 zapowiedziany. Sylvester Stallone potwierdza powstanie filmu

Sylvester Stallone nie zamierza już wskakiwać w buty Rambo, ale aktor chce nadal występować w widowiskowych filmach. Sly potwierdził właśnie przygotowanie „Człowieka demolki 2”. Klasyk powróci na wielki ekran.

Sylvester Stallone we wrześniu ubiegłego roku podziękował fanom za wielkie wsparcie i potwierdził, że nie zamierza już dłużej wcielać się w kultowego Rambo. Aktor według oficjalnych informacji ma inne plany i jednym z projektów okazuje się „Człowiek demolka 2”.

Widzowie nie mogą liczyć na szybką premierę, ale Stallone pracuje nad produkcją z Warner Bros., a sam projekt wygląda świetnie. Sytuacja jest o tyle zaskakująca, że dotychczas nie otrzymaliśmy pozytywnych wieści dotyczących powrotu tego IP, a Sly zapowiedział powstanie filmu podczas sesji „Pytań i Odpowiedzi”.

Sylvester Stallone w ubiegłym roku zapowiedział także reboot Cobry, ale ze względu na trwającą pandemię nie otrzymujemy nowych informacji dotyczących filmu.

Pierwszy „Człowiek demolka” trafił do kin w 1993 roku, ale raczej tylko nieliczni mogli spodziewać się, że Stallone postanowi wskrzesić tę markę.

Źródło: https://www.ign.com/articles/demolition-man-2-warner-bros-sylvester-stallone

Tagi: Człowiek demolka Człowiek demolka 2 Sylvester Stallone