Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.09.2019 17:52
Tango i Cash
1502V

Cobra Reboot powstaje! Sylvester Stallone chce powrotu Tango & Cash

Sylvester Stallone ma wielkie plany dotyczące powrotu dwóch IP. Aktor zajmuje się pełnym rebootem „Cobry” oraz chce pracować nad kolejną częścią „Tango & Casha”. Już teraz trwają piersze prace, które mają pomóc w powrocie obu produkcji.

Sylvester Stallone zajmuje się właśnie promocją „Rambo: Last Blood”, ale wiele na to wskazuje, że aktor wciąż nie myśli o emeryturze. Podczas ostatniego wywiadu mającego na celu promocję Rambo, Stallone wspomniał, że chce powrotu „Cobra” oraz „Tango & Casha”.

Sytuacja jest o tyle interesująca, że nie są to odległe plany. Sylvester Stallone już planuje pełnoprawny reboot „Cobry”, za który miałby odpowiadać Robert Rodriguez („Sin City – Miasto grzechu”, „Desperados”, „Od zmierzchu do świtu”, „Cztery pokoje”):

„Rozmawiam teraz z Robertem Rodriguezem na temat Cobry i wygląda na to, że to może się wydarzyć… Teraz to właściwie jego dziecko”

Stallone podkreślił, że trwają pierwsze prace i teraz opowieść ma powrócić jako serial – aktualnie nie znamy większych szczegółów, ale Rodriguez ma właśnie dopracowywać szczegóły, by mieć pewność, że opowieść zostanie odpowiednio odebrana.

Aktor ma jeszcze jeden projekt: powrót „Tango & Casha”. W tym wypadku Stallone chce wrócić do głównej roli, ale ma jeden warunek – chce u boku Kurta Russella. Niestety, ten drugi aktualnie nie jest przekonany, czy może powrócić do tej roli, ale Sylvester ma zachęcać znajomego do nowej przygody. W tym wypadku wciąż nie zostały podjęte ostateczne decyzje, ponieważ wszystko zależy od Russella.

Na naszym portalu polecamy Wam również:

Źródło: https://movieweb.com/cobra-movie-reboot-tango-cash-sylvester-stallone-robert-rodriguez/

Tagi: cobra film serial sylvester stallone tango & cash

Nie przegap