Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.05.2020 22:30
Lovecraft Country
1390V

Lovecraft Country może okazać się dużą niespodzianką HBO. Pierwszy zwiastun wygląda świetnie

HBO zaprezentowało pierwszy materiał z „Lovecraft Country” i nowy serial stacji pozytywnie zaskakuje. Widzowie mogą szykować się na ciekawy wątek główny, który zostanie w odpowiedni sposób zmieszany z motywami H.P. Lovecrafta.

„Lovecraft Country” to najnowsza produkcja HBO, za którą odpowiadają Misha Green, J.J Abrams, Jordan Peele, Bill Carraro, Yann Demange oraz David Knoller. HBO zebrało doświadczonych twórców, którzy mają w odpowiedni sposób zaprezentować powieść z 2016 roku przygotowaną przez Matta Ruffa.

Pierwszy zwiastun to nie tylko zapowiedź historii, ale również dobry pokaz tego, na co mogą liczyć widzowie. Historia „Lovecraft Country” skupia się na Atticusie Freemanie, który dołącza do swojej przyjaciółki i jej wuja w poszukiwaniu swojego zaginionego ojca. Bohaterowie zmierzą się nie tylko z rasistowskim terrorem „Białej Ameryki”, ale również spotkają przerażające potwory wyjęte wprost z książek H.P. Lovecrafta.

HBO udowodniło, że potrafi wykorzystać utalentowanych twórców do zaprezentowania historii na odpowiednim poziomie, więc możemy mieć nadzieję, że także tym razem otrzymamy produkcję, dla której warto będzie zarwać nockę.

„Lovecraft Country” zadebiutuje dopiero w sierpniu, ale już teraz na HBO GO znajdziecie wiele mocnych thrillerów oraz horrorów. Poznajcie także nowości przygotowane przez platformę na maj.

Źródło: YouTube.com

Tagi: hbo hbo go Lovecraft Country