Iza Łęcka Iza Łęcka 01.05.2020 09:52
Dreams Media Molecule PS4
1243V

Dreams w promocji. Sony ujawnia bezpłatną wersję Dreams

Sony zachęca do zapoznania się z Dreams. Na PlayStation Store zawitała promocja dotycząca produkcji, a ponadto deweloperzy ujawnili bezpłatne wydanie gry. Nowa wersja pozwoli śmiałkom na przemierzanie kolejnych światów, zapoznając się z możliwościami tytułu.

Dreams zadebiutowało na początku roku, osiągając olbrzymi sukces. Gra spotkała się z niezwykle pozytywnym przyjęciem ze strony dziennikarzy z całego świata. Nad produkcją zachwytów również nie ukrywał Igor, który wychwalał ją pod wieloma względami.

Propozycja Media Molecule należy do specyficznego gatunku, dlatego też Sony już teraz oferuje Dreams w pierwszej promocji: do 6 maja możecie kupić pozycję za 124 zł (26% rabat).

To jednak nie koniec. Japoński oddział PlayStation zapowiedział Dreams Universe, które powinno zostać ogłoszone również przez inne oddziały. Mówimy o specjalnym wydaniu gry, które pozwala zagłębić się w fabularnym trybie oraz „innych treściach stworzonych przez Media Molecule i graczy z całego świata”.

Choć czekamy jeszcze na potwierdzenie informacji od europejskich zespołów, możemy założyć, że zainteresowani będą mogli zanurzyć się we wszystkich marzeniach stworzonych przez społeczność. Rozwiązanie wydaje się jak najbardziej korzystne dla graczy, którzy nie lubią spędzać kolejnych godzin na dogłębnym poznaniu platformy i jej narzędzi, jednak chętnie zapoznają się z pracami użytkowników.

[Aktualizacja #1]

Media Molecule potwierdziło bezpłatne wydanie Dreams, które udostępnia wybraną zawartość:

Źródło: https://www.playstation.com/ja-jp/games/dreams-ps4/

Tagi: Dreams Media Molecule Sony Interactive Entertainment