Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.04.2020 22:29
Population Zero bohater trailer
538V

Population Zero zawalczy o fanów Conan Exiles. Zwiastun szykuje graczy na premierę

Już wkrótce sympatycy Conan Exiles będą mogli rozglądać się za nowym światem. Population Zero trafi na rynek już na początku przyszłego miesiąca i najnowszy zwiastun potrafi zachęcić do eksploracji oraz walki o lepsze jutro.

Akcja Population Zero została umiejscowiona na tajemniczej planecie. Bohaterowie nie mogą już wrócić na Ziemię, ponieważ ich statki zostały zniszczone i jedyną opcją jest walka o przetrwanie. Zainteresowani muszą w 168 godzin naprawić reaktory i uruchomić kapsuły ratunkowe. Tylko te maszyny mogą pomóc przetrwać w tych niezwykle trudnych warunkach.

Twórcy stawiają na dużą swobodę, ponieważ gracze mogą w Population Zero wybrać jeden z dwóch trybów (PvE lub PvP) i zadecydować, w jaki sposób chcą realizować swoją misję. Śmiałkowie będą wspólnie szukać surowców lub po prostu każdy ocalały będzie realizował wyzwania na własną rękę.

W Population Zero otrzymamy 7-dniowy cykl, podczas którego wykonamy zadania, staniemy do walki z kreaturami lub po prostu rozpoczniemy budowę nowej cywilizacji. Wszystko zależy od podejścia i oczekiwań.

Trudno nie odnieść wrażenia, że Population Zero czerpie garściami z Conan Exiles, ale produkcja może zainteresować wielu graczy. Twórcy stawiają na nową planetę i już pierwsze materiały wyglądały naprawdę dobrze. Tytuł zadebiutuje już 5 maja i będzie dostępny na Steam.

Źródło: YouTube.com

Tagi: population zero trailer zwiastun