Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.04.2020 14:44
Port Royale 4
557V

Port Royale 4 ma datę premiery. Zwiastun zapowiada betę

Twórcy Port Royale 4 najwidoczniej zakończyli główne prace nad grą i mogą teraz szykować graczy na wielką premierę. Koch Media Poland potwierdziło datę premiery i zaprezentowało nowy zwiastun morskiej strategii. Zainteresowani mogą także wziąć udział w testach beta.

Gaming Minds Studios jest gotowe do zaprezentowania Port Royale 4 szerokiej publice. Twórcy właśnie ogłosili zamkniętą betę, do której zostaną zaproszeni klienci gry z Kalypso Store. Propozycja jest przygotowana wyłącznie dla graczy na PC, a zainteresowani podczas testów odpowiedzą na pytania dotyczące gry, które pozwolą ulepszyć tytuł przed samym debiutem.

Beta zaoferuje dostęp do fragmentu zawartości w postaci samouczka oraz hiszpańskiej kampanii, a dodatkowo klienci otrzymają dostęp do trybu dowolnego, który zawiera cztery grywalne postacie, ale gracze wcielą się jedynie w Hiszpanów.

Jednocześnie możemy potwierdzić, że pełna wersja Port Royale 4 zadebiutuje 25 września 2020 roku. Gra będzie dostępna na czterech platformach (PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PC), a w niedalekiej przyszłości możemy liczyć na publikację kolejnych materiałów skupionych już na samej rozgrywce.

Port Royale 4 zostało zapowiedziane w ubiegłym roku. Jeśli jesteście zainteresowani produkcją, sprawdźcie pierwszy zwiastun i zerknijcie na kilka screenów.

Źródło: Informacja prasowa: Koch Media Poland

Tagi: Gaming Minds Studios Kalypso Media Port Royale 4