Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.04.2020 18:43
Wiedźmin Geralt Netflix
994V

Wiedźmin od Netflix powróci na serwery bez zakłóceń? Informatorzy wspominają o dacie premiery

„Wiedźmin” od Netflix to jeden z seriali, którego produkcja została wstrzymana przez globalną pandemię. Twórcy i aktorzy muszą szykować się na powrót na plan, ponieważ według najnowszych informacji – drugi sezon trafi na serwery w przyszłym roku.

„Wiedźmin” trafił na Netflix pod koniec ubiegłego roku, ale jeszcze przed premierą platforma potwierdziła, że zamierza przygotować drugą historię. Firma zapowiedziała, że wydarzenia zadebiutują dopiero w 2021 roku i pomimo problemów związanych z pandemią, serial najwidoczniej nie zaliczy opóźnienia.

Informatorzy z Redanianintelligence, którzy jako pierwsi obsadzili Henry'ego Cavilla w rolę Geralta i potwierdzili datę premiery pierwszego sezonu, teraz wspominają o wydaniu kontynuacji. Znawcy postanowili sprawdzić raport finansowy Platige Image, które zajmowało się efektami specjalnymi do pierwszego sezonu i będzie pracować przy drugiej historii, gdzie natrafili na ciekawostkę. Specjaliści z Polski mają zakończyć prace nad upiększeniem scen do końca lipca 2021 roku.

Gdy Platige Image zajmowało się pierwszym sezonem (sprawdźcie ten materiał), to firma zakończyła prace w listopadzie 2019 roku, a już po miesiącu odbyła się premiera serialu na platformie Netflix. Informatorzy spodziewają się podobnego scenariusza i premiery „Wiedźmina 2” w okolicy lipca-sierpnia przyszłego roku.

Według redakcji Deadline, aktorzy największych produkcji mają powrócić na plany we wrześniu i pewnie także autorzy „Wiedźmina” są gotowi, by kontynuować przygotowanie drugiego sezonu.

Zapoznajcie się także z najnowszym wywiadem, w którym Roger rozmawia z pracownikami Platige Image o ich pracy nad największymi produkcjami.

Źródło: https://redanianintelligence.com/2020/04/28/possible-planned-release-date-for-the-witcher-season-2/

Tagi: netflix wiedźmin wiedźmin 2