Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.04.2020 17:49
Stadia Connect,
525V

Stadia Connect zaprezentuje nowe gry. PUBG za darmo dla klientów

Google rozpoczyna oczekiwaną od dawana ofensywę? Stadia potrzebuje wielu mocnych gier i dzisiaj będziemy świadkami nowych tytułów. Firma zaprasza graczy na Stadia Connect, podczas którego zobaczymy kilka nowych pozycji zmierzających do usługi.

Google ma duże problemy ze Stadią. Platforma trafiła na rynek w ubiegłym roku, ale od tego czasu katalog nie został rozbudowany o dziesiątki wyjątkowych tytułów, część produkcji nie działa w oczekiwanej jakości, a dodatkowo firma nie radzi sobie z dobrą reklamą propozycji. W rezultacie? Szybko zdecydowano się na darmową wersję.

Teraz jednak firma rozpoczyna oczekiwaną ofensywę. O godzinie 18:00 odbędzie się Stadia Connect, podczas którego mamy zobaczyć serię produkcji zmierzających do chmury Google. Na liście na pewno pojawi się PUBG oraz Octopath Traveler, ponieważ szczegóły nowych wersji wyciekły do Sieci.

Nie brakuje opinii, według których Google ma już ostatnią szansę, by zaimponować graczom, więc jeśli jesteście zainteresowani nowymi rozwiązaniami i rozgrywką w chmurze – oglądajcie live-stream.

Warto pamiętać,że Google małymi krokami buduje swoje „zaplecze”. Firma w marcu założyła nowe studio, na czele którego stanęła była szefowa Sony Santa Monica i producentka God of War.

[Aktualizacja #1]

Google opublikowało wcześniej nagrany materiał. Na liście nowości pojawił się PUBG, który jest dostępny od dzisiaj. Tak prezentują się gry zaprezentowane przez firmę:

  • Crayta
  • Get Packed
  • Wave Break
  • Embr
  • Zombie Army 4: Dead War
  • Ocotpath Traveler
  • Rock of Ages 3

Stadia nawiązała także współpracę z EA, na mocy której między innymi Star Wars Jedi: Fallen Order  i FIFA trafią do usługi.

Źródło: YouTube.com

Tagi: google Google Stadia stadia Stadia Connect