PS5 we Włoszech. Świetna cena i data premiery w ofercie Gamelife

Gry
12678V
PS5 we Włoszech. Świetna cena i data premiery w ofercie Gamelife
Wojciech Gruszczyk | 28.04.2020, 14:03

PS5 nadal nie zostało zapowiedziane, ale sklepy nie mogą dłużej czekać. Włosi przygotowują klientów na premierę i cena PlayStation 5 w sieci Gamelife jest wyjątkowo dobra. Firma podkreśla, że szczegóły nie są ostateczne, ale w tej cenie konsola Sony byłaby rozchwytywana na całym świecie.

W maju ma odbyć się prezentacja PS5, podczas której podobno zobaczymy konsolę Sony. Gry przygotowane na premierę ogłosi między innymi OPM, ale wciąż dużą zagadką pozostaje cena nowej generacji z Japonii. Włosi już szykują graczy na premierę i otwierają zamówienia przedpremierowe.

Cena i data premiery PS5 w Gamelife

Włoski Eurogamer przedstawił właśnie ciekawą wiadomość. Gamelife otworzył już zamówienia przedpremierowe na PS5 i cena konsoli została ustalona na 450 euro. Sieć podkreśla, że ostateczne szczegóły nie zostały ujawnione przez Sony, ale jak widać jest to kolejna firma, która nie zamierza czekać i bada zainteresowanie konsolą Japończyków.

Jak wiadomo konsola Sony zadebiutuje na rynku pod koniec roku, a Gamelife uważa, że sprzęt trafi do graczy 20 listopada. Nie są to oficjalne informacje, jednak już pierwsi informatorzy wspominali o debiucie konsoli właśnie w tym miesiącu.

Kupilibyście PS5 za około 2000 zł pod koniec listopada?

Źródło: https://www.eurogamer.it/articles/2020-04-28-news-videogiochi-ps5-pre-ordinabile-rivenditore-italiano-prezzo-provvisorio-possibile-data-di-uscita

Komentarze (192)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper