Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.05.2020 19:38
Sony nowe gry aktualizacja logo sklepu PSN
4617V

Aktualizacja PSN. Sony ujawnia nowe gry na PS4

Sony zaprezentowało listę nowych produkcji zmierzających w tym tygodniu na PS4. Zestawienie nie jest tym razem specjalnie rozbudowane, jednak nawet w takiej sytuacji można znaleźć kilka ciekawych gier. Sprawdźcie pełną listę.

To był bardzo interesujący dzień dla fanów marki PlayStation. Na początku pojawiły się niepokojące informacje związane z Naughty Dog, ale na szczęście później otrzymaliśmy konkretne szczegóły dotyczące premiery The Last of Us 2 i Ghost of Tsushimy. Gry zadebiutuję latem i już teraz możecie szykować się na wielkie hisorie.

Zanim jednak zagracie w najnowsze pozycje przygotowane przez wewnętrzne studia Sony, warto na pewno sprawdzić premiery z tego tygodnia. Gracze mogą sięgnąć pomiędzy innymi Daymare: 1998 (duchowy spadkobierca Resident Evil 2), Moving Out (przyjemna rozgrywka na imprezy), SnowRunner (wymagający symulator ciężarowych pojazdów terenowych) czy też Streets Of Rage (wielki powrót kultowej marki). Jak widać zestawienie jest zróżnicowane, więc raczej nie powinniście mieć problemu z wybraniem ciekawej propozycji na ten tydzień.

Nowe gry na PS4 

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2020/04/27/streets-of-rage-4-snowrunner-sakura-wars-moving-out-and-more-debut-on-ps4/#sf233260018

Tagi: aktualizacja playstation 4 ps4 sony