Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 27.04.2020 11:41
Cyberpunk Summer of Gaming
1454V

IGN Summer of Gaming wskakuje na miejsce E3 2020. Cyberpunk 2077, gry z PS5 i Xbox Series X

Steam Game Festival to nie jedyna impreza gamingowa, która odbędzie się (wyłącznie w formie cyfrowej) już w czerwcu - zamiast odwołanych targów E3 2020. Na horyzoncie majaczy już IGN Summer of Gaming.

Wiemy już, że w trakcie IGN Summer of Gaming pojawi się temat wyczekiwanego Cyberpunk 2077.

"Cyberpunk 2077 zostanie w końcu wydany 17 września. Cieszymy się, że możemy trochę osłodzić to oczekiwanie" - głosi komunikat organizatorów IGN Summer of Gaming.

Oprócz Cyberpunka 2077 i CD PRojekt RED w trakcie imprezy IGN Summer of Gaming pojawią się następujący wydawcy ze swoimi produkcjami: 2K, Square Enix, SEGA, Bandai Namco, Amazon, Google Stadia, Devolver Digital, THQ Nordic. Organizatorzy zapewniają, że to dopiero początek listy firm, uczestniczących w wydarzenia. Redaktorzy IGN odwiedzą na potrzeby Summer of Gaming wiele firm pracujących nad najnowszymi tytułami a nagrania z tych wizyt zobaczymy już w czerwcu. IGN już teraz nawiązuje do tego, że na wydarzeniu nie zabraknie tematu gier zmierzających na next-genowe konsole, czyli na Xbox Series X i PS5.

"W okresie gdy następna generacja konsol wskoczy na rynek pod koniec roku, gracze są wyjątkowo ciekawi, w jakie tytuły będą grać na nowym hardwarze. Nasze wydarzenie będzie kluczowym momentem dla wydawców i deweloperów, by połączyli się ze światową publicznością" - powiedział Peer Schneider z IGN.

Wydarzenie będzie transmitowane na żywo, na początku czerwca. Nie wiadomo jeszcze dokładnie, w jakich dniach.

Przypominam, że 9 czerwca rozpocznie się Steam Game Festival.

Tagi: e3 e3 2020 summer of gaming