Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 14.04.2020 09:49
Steam Game Festival: Summer Edition wskakuje na miejsce E3 2020. Impreza rozszerzy się o więcej platform
629V

Steam Game Festival: Summer Edition wskakuje na miejsce E3 2020. Impreza rozszerzy się o więcej platform

Przynajmniej do połowy roku musimy zapomnieć o tradycyjnych imprezach branżowych (niektórzy odwołują nasz nawet wydarzenia zaplanowane na sierpień). Pozostają nam jednak transmitowane na żywo atrakcje, takie jak Steam Game Festival.

Wiemy już od pewnego czasu, że targi E3 2020 nie rozpoczną się 9 czerwca w związku z pandemią koronawirusa (impreza odbędzie się dopiero w 2021 roku). W tym dniu fani gier będą mieć jednak co robić. Właśnie zapowiedziano letnie wydanie Steam Game Festival. Wydarzenie odbędzie się w dniach: 9-14 czerwca 2020 roku. Twarzą wydarzenia Steam Game Festival: Summer Edition będzie ponownie dziennikarz Geoff Keighley, odpowiedzialny m.in. za rozkręcenie imprez z serii Game Awards. 

Tak jak w poprzedniej edycji Steam Game Festival, impreza będzie utrzymana głównie w klimatach indie, skupiając się przede wszystkim na promowaniu nowości od mniejszych deweloperów. W dniach 9-14 czerwca udostępniane będzie wiele zwiastunów oraz przede wszystkim wersji demonstracyjnych nadciągających gier. Co ciekawe - Keighley już zapowiada, że "Festiwal rozszerzy się o więcej platform". Czekamy zatem na pierwsze konkrety na ten temat.

Warto również sprawdzić:

 

Źródło: https://store.steampowered.com/sale/gamefestival

Tagi: steam steam game festival